Kontakt O firmie Home

Oferta produktów PORTA DRZWI: TOLEDO


PEŁNE

Wzór 1

Wzór 2

Wzór 3

Wzór 4

Wzór 5
Opis:
Kolejna propozycja to klasyczne skrzydła pokryte naturalną okleiną. Do wyboru klienta przedstawiamy: klasyczną okleinę sosnową lub dębową oraz okleiny egzotyczne: limba i sapelli.Każdy rodzaj okleiny dostępny jest w jednym z czterech wybarwień. Powierzchnia skrzydeł wykończona jest nowoczesnymi lakierami ekologicznymi utwardzanymi w technologii UV. Do skrzydeł polecamy ościeżnicę o stałej szerokości oraz dwa typy ościeżnic regulowanych: Porta-System i Prestige. Wszystkie ościeżnice wykończone są tymi samymi okleinami co skrzydła i w tych samych wybarwieniach.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, na występujące na powierzchni okleiny nieliczne odbarwienia i różnice w usłojeniu, są charakterystyczne dla tej grupy produktów i świadczą o ich naturalności oraz uroku prawdziwego drewna.

KONSTRUKCJA PRODUKTU
Konstrukcje skrzydła drzwiowego stanowi rama wykonana z wysokiej jakości drewna, sklejki oraz płytywiórowej. Płycina skrzydła jak i rama pokryta jest jedną z czterech dostępnych wysokiej jakości oklein naturalnych. Ramiak zewnętrzny skrzydła okleinowany w kolorze skrzydła. Dzięki zastosowanej technologii, skrzydło charakteryzuje się odpornością na odkształcenia.

PROFIL KRAWĘDZI
Profil krawędzi skrzydła „K". Ramiak zewnętrzny skrzydła okleinowany w kolorze skrzydła.

POKRYCIE
Powierzchnia skrzydła zabezpieczona jest ekologicznymi lakierami wodnymi, utwardzanymi promieniami UV
Dostępne wzory:

dąb 3

dąb 2

dąb 1

dąb 4

dąb 5

dąb 6

limba 1

limba 2

limba 3

limba 4

klon 1

Sapelli 3

Sapelli 4

limba 6

sapelli 6
 

ATUT Polska Robert Słowik

BIURO SPRZEDAŻY ul. Dworcowa 21/ teren GS/ Piaseczno 05-500 obok BIEDRONKI
tel/fax 22 750 34 78
kom 512 461 611
robex3@op.pl
robex@drzwipol.com